top of page

NELER

YAPIYORUZ?

reklam müzikleri, seslendirme, jingle, radyo spot, cıngıl, kayıt stüdyosu, müzik, ses kayıt, ankara reklam, jingles, prodüksiyon, reklam, reklam ajansı, reklam seslendirme, medya planlama, ses, ankara reklam ajansı, ankara seslendirme, record,

Kurumsal Jingle Yapım

&

Seslendirme

En kaliteli ticari reklam müziği, unutulmaz bir jingle ile başlar.

reklam müzikleri, seslendirme, jingle, radyo spot, cıngıl, kayıt stüdyosu, müzik, ses kayıt, ankara reklam, jingles, prodüksiyon, reklam, reklam ajansı, reklam seslendirme, medya planlama, ses, ankara reklam ajansı, ankara seslendirme, record,
Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin bizi arayın.
Nasıl yapıyoruz?

Gerçekten başarılı bir reklam jingle’ı büyük bir fikirle başlar. 

Bizi farklı kılan, sürece yaklaşma biçimimizdir. Temel pazarlama mesajınız üzerinde maksimum etki yaratacak şekilde özel olarak oluşturulan şarkı ve sözlerle kitlenizi harekete geçiriyoruz.

Sadece akılda kalıcı bir melodi aramıyoruz ve yaratmıyoruz, paranın alabileceği en unutulmaz jingle’ları yaratmaya çalışıyoruz. Bir jingle, insanların kulaklarını diken diken eden anahtar kelime kümesidir. Ticari bir jingle inşa etmek için size borçluyuz . Bu nedenle, ürününüzü ya da hizmetinizi araştırmakla meşgul olacağız.  Daha sonra, onu baharatlayıp insanların unutamayacağı bir şekilde servis edeceğiz.

Zihin Ve Alt Bütün Hattı

Bir Jingle, hedef kitlenizle akıl farkındalığının zirvesini artırarak alt çizginizi geliştirebilir. İnsanlar jingle’ınızı dinledikten çok sonra zihinsel olarak çok iyi bir ticari jingle hatırlayacaklar. Araştırmalarımızda iyi bir jingle’ın  % 80'inin müşterilerinizle bağ kurarak “duygusal bir çekiciliğe” dayandığını görmekteyiz. Başka bir deyişle, reklam jingle'ları birçok satın alma dürtüsünün “kalbindedir” ve satın alımları tekrar tekrar yineler.

Müzikle Gelen Saadet

Müşterilerimiz için para biriktirmek, nakit kaynağı yaratmak ve bu önemli satış hedeflerine ulaşmak her şeyden önemlidir. Basitçe, sen kazandığın zaman biz kazanırız. Bu nedenle, jingle'ınızı oluşturduğumuzda ve üretirken, her adımda hedeflerinizi açık bir şekilde aklımızda tutuyoruz. Sonuçta, en iyi reklamımız memnun müşterilerimizdir.

Her Bütçenin Bir Jingle'ı

Projenize başlamadan önce ilk düşüncelerimizden biri, ne ödeyebiliyorsunuz? Büyük, ulusal reklam bütçelerine sahip firmalar, büyük ölçüde daha büyük prodüksiyonlar sağlayabilir.  Ancak, biz kaliteden asla ödün vermeyiz. Hangi büyüklükte şirketiniz olursa olsun, ya da reklam bütçeniz ne olursa olsun, size gurur duyacağınız bir sonuç alacağınıza ve müşterilerinizi motive edecek bir reklam jingle'ına sahip olacağınıza dair söz veriyoruz.

Hedef Kitle İle Hedefe

Şu andan itibaren birincil ve ikincil pazarlarınızı kimin oluşturduğunu keşfetmeye başladığımızda, yaratıcı yaklaşımı kavramsallaştırmaya başlayana kadar, kolektif ama tekil bir misyondayız.

Her Jingle'ın Bir Zamanı Var

Jingle projeniz akıcı bir süreçtir. Zamanlanmış kontrol noktaları, sürecin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasını sağlamak için, sizin ve hesap yöneticinizin oluşturduğu stratejik bir zaman çizelgesi boyunca yapılandırılır. Bir Jingle ya da ticari müzik paketi için ortalama geri dönüş süresi 3 iş haftasıdır.

Jingle ile ilgili tavsiyemiz: En iyi sonuç için işi aceleye getirmeyin.

bottom of page