top of page
Pop Filter ile Profesyonel Mikrofon

KURUMSAL

Hakkımızda

Temelleri 2007 yılında Ankara’da atılan Bay Jingle; Kurumsal İletişim ve Marka Stratejisti Abidin Özşahin tarafından kuruldu. İş dünyasında sürekli devam eden değişimi ve gelişimi yakından takip ederek, 26 yıllık müzikal tecrübesi ile kişi, kurum ve markalara çözüm ortağı olan Bay Jingle; kurumsal yapısıyla geleceğin firmaları arasında yerini almıştır.

Firmamız Kurumsal Müzik Yapım & Seslendirme Hizmetleri alanında başarıyı hedefleyen çalışmalarına devam ettirmektedir. Geleneksel kitle iletişim araçları olan televizyon ve radyo gibi mecraların yanında internet ve web tabanlı tüm alanlarda, kurumsal tanıtım, kurumsal iletişim, halkla ilişkiler ve reklam çalışmalarında prodüksiyon ve proje tasarımı ile uluslararası normlara uyumlu müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Bay Jingle eğitimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarını çeşitli eğitim ve organizasyonlarla desteklemekte, marka değerini her geçen gün biraz daha artırmaktadır. Çalışma hayatında, iş ahlakı ve değerleri sayesinde profesyonel ve güvenilir bir kuruluş olarak yoluna devam etmektedir.  

Vizyon / Misyon / Stratejik Hedefler

Uluslar arası kalite anlayışını tüm hizmetlerine yansıtmayı ilke edinmiş, eğitimin ve gelişimin gücüne inanan vizyonu ile kişi, kurum ya da markaların kurumsal tanıtım, kurumsal iletişim, halkla ilişkiler ve reklam çalışmalarının hedef kitle nezdinde inşa edilecek kurum imajının, kurum kimliğinin, marka değerinin proaktif bir şekilde doğmasını, gelişmesini ve büyümesini kendisine misyon edinmiştir. Önümüzdeki yıllar içinde sektörün her alanında ürünlerini / hizmetlerini hedef kitle ile buluşturacak firmaların yerli markalar olarak yerel, bölgesel, ulusal ve global çapta büyümelerine destek olmak stratejik hedefimizdir.
PNMTEAM.jpg

Abidin Özşahin

Marka Stratejisti & Prodüktör

WhatsApp Image 2022-02-08 at 13.35_edite

Ali Tabağınoğlu

Müzik Direktörü & Aranjör

Hizmetlerimizden Yararlanan Sektörler

Alışveriş Merkezleri

Sinema Salonları

Eğlence Mekanları

Restoran ve Kafeler

Hastaneler

Konser Salonları

Oteller

Mağazalar

Emlak Şirketleri

Fabrikalar

Okullar

Güzellik Merkezleri

Reklam Ajansları

Dershaneler

Otomotiv Firmaları

Gıda Sektörü

Tekstil

Sağlık

İnşaat

Finans

Temizlik

Telekominikasyon

Turizm

Mobilya

Estetisyenler

Yapım Şirketleri

Dekorasyon

E-Ticaret

Fuarlar

Showroom ve Galeriler

Spor Merkezleri

Kamu Kuruluşları

Devlet Kurumları

Vakıflar ve Dernekler

Sanat Merkezleri

Belediyeler

Valilikler

Diyetisyenler

bottom of page